Szczenięta

Nasza domowa hodowla została zaplanowana tak, aby były w niej dostępne szczenięta we wszystkich odmianach kolorystycznych występujących w rasie, a więc śniade, trójbarwne (tricolor), niebieska marmurkowa (blue-merle lub bi-merle), czarno-białe (bi-black). Umaszczenie czarne z podpalaniem zanikło w tej rasie.

Szczenięta mieszkają z nami w domu wśród ludzi i innych psów,  przechodzą wczesną stymulację neurologiczną, żeby wyrosnąć na odważne i zrównoważone pieski.

Od pierwszych chwil życia są zaznajamiane z zapachami, dźwiękami i obrazami towarzyszącymi codzienności.

Wszystkie szczenięta opuszczające naszą hodowlę otrzymują metrykę Związku Kynologicznego w Polsce, na podstawie której wyrabia się rodowód uznawany przez FCI.

Każde szczenię wyjeżdżające z hodowli ma skończone 8 tygodni, jest odrobaczone, zaszczepione i zachipowane, co potwierdza założona przez weterynarza książeczka zdrowia. Właściciel otrzymuje również umowę kupna-sprzedaży, w której są szczegółowo określone warunki

Na pierwsze dni u właściciela szczenię otrzymuje karmę i wyprawkę, aby ułatwić start wspólny w nowym domu.

W naszej hodowli zarejestrowanej w ZKwP (oddział Bielsko-Biała) nie ma możliwości kupna psa bez rodowodu. Nie sprzedajemy osobom, które prowadzą hodowle w innych stowarzyszeniach niż ZKwP i nie należące do FCI. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży i wyboru najlepszych domów dla naszych szczeniąt.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupieniem szczenięcia z naszej hodowli, zapraszamy do kontaktu.