O nas

Hodowla Beautiful Secrets (FCI) powstała z zamiłowania i potrzeby serca. Jest moim oderwaniem od prozy dnia codziennego oraz prawdziwym hobby.

Z wykształcenia jestem inżynierem ochrony środowiska, pracuję jako nauczyciel w technikum (weterynarii), a kynologią interesuję się od wczesnego dzieciństwa.

Na bieżąco staram się uzupełniać swoją wiedzę hodowlaną i znajomość ras, które zaczęłam hodować. Pogłębiam też wiedzę o rozrodzie i odchowie szczeniąt, obiedence, agiliti (hobbystycznie), handlingu, żywieniu barfem, pielęgnacji i chorobach.

W hodowli skupiam się na zdrowiu i charakterze psów przy zachowaniu jak najlepszego eksterieru. Wykonuję badania oczu, stawów i patelli oraz szereg badań na choroby dziedziczne i przenoszone drogą płciową (przed każdym kryciem).  

Wszystkie swoje psy szkolę zarówno w psim przedszkolu, jak i potem na podstawowym kursie BH (socjal i posłuszeństwo).

Staram się współpracować z hodowcami skłonnymi do badań i dzielenia się wiedzą, jak również sama chętnie dzielę się zdobytymi już doświadczeniami. Utrzymuję też bieżący kontakt z osobami, które zakupiły ode mnie szczenię i staram się udzielać wszelkich potrzebnych rad. Szczenięta socjalizuję w warunkach domowych i badam pod kątem chorób oczu oraz korzystam z usług zoopsychologa w celu wykonania testów charakteru w 7 tygodniu życia psów.

Szczenięta wydaję z kompletnymi wyprawkami, książeczką zdrowia i metryką (lub rodowodem eksportowym) oraz ze szczepieniami i odrobaczeniem adekwatnym do wieku psa. Staram się dbać, aby dopasować zwierzę do oczekiwań przyszłego właściciela dla komfortu ich wspólnego życia i własnej satysfakcji. 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i odwiedzenia hodowli.